baner z logiem nenufareka

Rekrutacja 2024/2025

Gminny Żłobek „Nenufarek” z siedzibą w Seroczynie serdecznie zaprasza wszystkie rodziny zainteresowane zapewnieniem opieki i wsparcia swoim najmłodszym pociechom na nowy rok szkolny 2024/2025.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i troskliwa opieka sprawią, że pobyt w naszym żłobku będzie dla Państwa dzieci czasem pełnym radości, zabawy i rozwoju.

Dlaczego warto wybrać Gminny Żłobek „Nenufarek” z siedzibą w Seroczynie?

  • Doświadczona kadra pedagogiczna, która zapewni Państwa dzieciom ciepłą i profesjonalną opiekę.
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci.
  • Bogaty program edukacyjny, dostosowany do potrzeb najmłodszych, uwzględniający zabawy, aktywności plastyczne, muzyczne i ruchowe.

Proces rekrutacji:

  1. Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do Gminnego Żłobka „Nenufarek” z siedzibą w Seroczynie składają do dnia 10.05.2024 r. Kartę zgłoszeniową wraz z załącznikami, które ich dotyczą tj. Oświadczenie o wychowaniu trojga lub więcej dzieci, Zaświadczenie o pobieraniu nauki, Zaświadczenie o zatrudnieniu. Złożenie Karty zgłoszeniowej wraz z wyżej wymienionymi dokumentami jest podstawą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
  2. Rodzice, którzy złożyli karty zgłoszeniowe przed ogłoszoną rekrutacją i zostali poinformowani, że są na liście rezerwowej, składają Zaświadczenie o dalszym ubieganiu się o miejsce w żłobku.
  3. Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci obecnie uczęszczające do żłobka, których rodzice do 30.04.2024 r. złożą Deklarację kontynuowania opieki nad dzieckiem.
  4. Decyzja o przyjęciu dziecka do żłobka zostanie przekazana drogą mailową lub telefoniczną do dnia 31.05.2024 r.
  5. Przypominamy również, że rekrutacja dzieci do żłobka ma charakter ciągły i trwa cały rok. Jeśli w ciągu roku zwalnia się miejsce w żłobku, Dyrektor żłobka zawiadamia kolejną osobę z listy oczekujących.

Serdecznie zachęcamy wszystkie rodziny zainteresowane naszą ofertą do kontaktu i odwiedzenia naszego żłobka, aby poznać nas bliżej i przekonać się, dlaczego warto wybrać Gminny Żłobek „Nenufarek” z siedzibą w Seroczynie. Jesteśmy otwarci na Państwa pytania i zapraszamy do wspólnej przygody z nauką i zabawą dla Państwa maluszków!

Kontakt: Gminny Żłobek ” Nenufarek” z siedzibą w Seroczynie
Adres: ul. Siedlecka 1
08-116 Seroczyn
Telefon: (25) 641-97-87
E-mail: zlobek.nenufarek@gmail.com

Zapraszamy do zapisów już dziś!